ANDRZEJKI 2016

W dniu 25.11.2016 r odbyły się Andrzejki i Katarzynki, coroczne, tradycyjne obrzędy przepowiedni i wróżb, organizowane przez Świetlicę Wsparcia Dziennego oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Jeżowie. Wszystkich uczestników zabawy przywitały specjalizujące się we wróżbach Cyganki. Każde dziecko mogło dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o swojej przyszłości. Najwięcej zainteresowania budziły wróżby dotyczące wyglądu i charakteru przyszłego partnera. Dużo radości także sprawiały dzieciom przepowiednie ukryte w łakociach i w pękających balonach. Rzucając monetą do studni dzieci mogły sprawdzić czy ich marzenia w przyszłym roku się spełnią. Na zakończenie spotkania został przygotowany dla dzieci poczęstunek. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się przygotowane zabawy i już nie mogą się doczekać kolejnej imprezy, która planowana jest na Walentynki.

Fotogaleria